Bildiri Gönderimi

 

BİLDİRİ GÖNDERİMİ

TAM METİN BİLDİRİLERİ

TAM METİN ŞABLONU ( Son Gönderim Tarihi: 07 Temmuz 2019)
Tam metinlerin hazırlandıktan sonra taoms2019@grouppartner adresine gönderilmesini rica ederiz. Sistem üzerinden girişi yapılmayacaktır

Bildiri gönderimi sadece elektronik sistem üzerinden kabul edilecektir. Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz.
Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, e-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır. Gönderilen bildirilerin kabulü hakem değerlendirmesi sonucunda açıklanacaktır.

Bildiri Özeti Gönderim Kuralları

Bildiri gönderimi son tarih 01 Nisan 2019

1. Bildiri gönderimi sadece elektronik sistem üzerinden kabul edilecektir. (www.taoms2019.org)
2. Kongrenin resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir. Tüm bildiri özetleri Türkçe ve İngilizce olmalı ve sunulacak olan içeriği belirtecek şekilde gönderilmelidir.
3. Özetler orijinal olmalı ve TAOMS 2019 kongresi öncesinde herhangi bir başka toplantıda sunulmuş veya yayınlanmış olmamalıdır.
4. Yazarlar bildiri özetlerini kongre bilimsel komitesine gönderdiklerinde bildirilerinin kongre kitabında basılmasını kabul etmiş sayılırlar.
5. Bildiri içeriğinin tüm yazarlar tarafından kabul edilmiş olması sorumlu yazarın sorumluluğundadır.
6. Bildiri özetlerinin yazarın tercihini dikkate alarak, sözlü sunum veya poster sunumu olarak kabulü TAOMS 2019 Bilimsel Komitesi tarafından belirlenecektir.
7. Sözlü sunumlar 8 dakika sunum 2 dakika tartışma (10 dakika) olacak şekilde planlanmalıdır.
8. Özetlerin “objective, methods, results, conclusions” bölümlerini içermesi gerekmektedir.
9. Başlıkta her kelimenin ilk harfi büyük diğer harfleri küçük olmalıdır. İsim ve soyad bilgileri açık bir şekilde yazılmalıdır, kısaltma kullanılmamalıdır.
10. Bildirinizin başarılı bir şekilde gönderilmiş olmasını takiben, sistemden tarafınıza bir e-posta gönderilecektir.
11. Sadece doğru bir şekilde gönderimi tamamlanmış olan bildiriler hakemler tarafından değerlendirilecek ve tamamlanmamış taslak bildiriler sistemden silinecektir.
12. Yazarlar, bildiri son gönderim tarihinden itibaren özetlerinin kabulü / reddi konusunda elektronik posta yoluyla bilgilendirilecektir.

  
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019