Davet

 

DAVET

Dernek Başkanından,
Değerli Meslektaşlarım,
Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneğimizin 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi’ni 28 Nisan-02 Mayıs 2019 tarihleri arasında Merit Park Otel Girne’de gerçekleştireceğiz. Bu tarihlerde farklı bir güzelliğe bürünen Kıbrıs’ta yapacağımız kongrenin ilgi çekici olacağını umuyor aynı zamanda dileyen meslektaşlarımız için de kısa bir dinlenme imkanının da doğacağını düşünüyoruz.
Derneğimizin 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi’nde sizlere yararlı olacağına inandığımız yurt dışından ve yurt içinden kendi alanlarında otorite olmuş meslektaşlarımız konferansları ile bilgilerini paylaşacaklardır. Kongremize bir çok ülkeden konuşmacılar katılarak, oral ve maksillofasiyal cerrahinin ilgi çeken ve yenilik taşıyan konuları birbirleriyle bağlantılı olarak sunacaklardır. Bu kapsamda, maksillofasiyal cerrahide bilgisayar destekli planlamanın kullanımı, ortognatik cerrahi, temporomandibular eklem cerrahisi, maksillofasiyal bölgenin patolojileri ve tedavileri, maksillofasiyal rekonstrüksiyon, osteonekroz ve dental implantoloji gibi konular ele alınacaktır.
Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneğimizin 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi’nin gerçekleştirilebilmesi için bizleri maddi olarak destekleyecek, teknolojik gelişmelerini standlarına taşıyacak ve alanımızdaki yenilikleri bizlerle paylaşacak olan firmaları da aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
Derneğimizin prestijini ulusal ve uluslararası arenada bir adım daha öne hep birlikte taşıma dileklerimle tüm meslektaşlarımı kongremize davet etmekten onur duyarım.
Saygı ve sevgilerimle.

Dernek Başkanı
Prof.Dr.Cengizhan Keskin


Değerli Meslektaşlarımız,
Kuruluşunun 34. Yılında Türk Oral ve Maksillofasiyal Derneği’nin 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi’ni 28 Nisan-2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Girne-Kıbrıs’ta gerçekleştireceğiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da alanımızda bizlere katkısı olduğuna inandığımız akademik programların yanında, sosyal programlarımızla da birlikte olacağız.
Dernek olarak en önemli görevimizin geleceğimizin teminatı olan genç meslektaşlarımıza destek olmanın bilinci ile geçen yıl başlatmış olduğumuz Genç TAOMS sempozyumunun da ikincisi düzenleyeceğiz. Bu kapsamda, ülkemiz gerçeklerinin ışığı altında; tecrübeli hocalarımızın genç meslektaşlarımızla deneyimlerini paylaşacakları “asistan çalışma sınıfları” ve kurslar da düzenlemeye devam edeceğiz. Yine bu yıl ilk defa “video kurs” adı altında audio-visual toplantımız olacaktır.
Her kongremizde olduğu gibi bu uluslararası kongremizde de yurtiçinde ve yurt dışındaki çalışmaları ile elde ettikleri başarılar sayesinde ses getirmiş olan yeni yüzlerle sizleri buluşturmayı hedefliyoruz. Bunun yanında yine sözlü ve poster bildirimlerine de geniş yer verecek ve en iyi sunumları ödüllendireceğiz.
Siz değerli meslektaşlarımızın ve alanımızda hizmet veren bütün kurumların destek ve katılımları bizleri bir arada tutacak ve güçlendirecektir. Kongremizle ilgili katkılarınızın ve yapıcı eleştirilerinizin bizlere yol göstereceğinin bilincinde olarak şahsım ve kongre organizasyon komitemizin adına sizleri aramızda görmekten sonsuz onur ve mutluluk duyacağız.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Mustafa Sancar Ataç  
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019