Genel Bilgiler

 

GENEL BİLGİLER

KONGRE TARİHİ
28 Nisan-02 Mayıs 2019

KONGRE MERKEZİ
Merit Park Otel- Girne
Girne Şehir Merkezi – Merit Park Otel : 6 km
Ercan Havaalanı – Merit Park Otel : 40 km
Adres: Kervansaray Mevkii Karaoğlanoğlu - Girne / K.K.T.C
Telefon: +90 392 650 25 0
Web: http://www.merithotels.com/tr/merit-park/hotel

KONGRE DİLİ
Kongre Bilimsel dili İngilizce ve Türkçe olacaktır.

KONGRE RESMİ WEB SİTESİ
www.taoms2019.org

BİLDİRİ ÖZETLERİ
Kongrede bildiri sunumu Sözlü Bildiri veya Poster şeklinde olacaktır. Bildiri gönderimi online olarak yapılacaktır. Herhangi bir basılı materyal kullanılmayacaktır. Faks, e-posta ve posta ile iletilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildiri özeti gönderim koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye kongre web sitesinden ulaşılabilmektedir.

DAVET MEKTUBU
Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir.

STAND - SERGİ
Firmaların Stand - Sergileri toplantı süresince ziyaretinize açık olacaktır.

YAKA KARTLARI
Tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Yaka Kartları, Kongre süresince Kongre Merkezine girişte, Bilimsel Oturumlar esnasında, Sergi ve Fuar alanlarında ve diğer Sosyal Programlar esnasında takılmalı ve açıkça görünür olmalıdır. Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartı takması zorunludur.

KATILIM SERTİFİKASI
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir.

KKTC YE GİRMEK İÇİN KİMLİK BELGESİ
TC uyruklular nüfus cüzdanları ile KKTC’ye ziyaret amacı ile giriş yapabilirler. Uçak seyahati dış hatlar terminalinden pasaport veya nüfus kağıdı ile gerçekleştirilmektedir. Pasaport ile çıkış yapan ziyaretçilerin KKTC’ye girerken pasaportlarına damga vurulduğundan; daha sonraki tarihleride yapılacak olan Yunanistan girişlerinde vize problemi yaşanmaktadır. Kimlik ile girişte gümrük polisinin vermiş olduğu belge; giriş ve çıkışta gösterilmek zorunluluğu olduğu için belgenin mutlaka saklanması gerekmektedir.

REFAKAT
KKTC’ye 18 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinden biri ile gelmesi durumunda diğer ebeveynin ikamet ettikleri ildeki emniyet müdürlüğünden muvafakat alma zorunluluğu bulunmaktadır.

MÜCBİR SEBEP
TAOMS 26. Uluslararası Kongresi Organizasyon Komitesi, mücbir sebeplerin (savaş, grev, lokavt, ayaklanma veya her türlü iç karışıklıklar ile deprem, sel, kuraklık vb doğal afetler) ortaya çıkması halinde, Kongre faaliyetlerini, etkinliklerini, kongreyle ilgili düzenlemeleri, program, plan veya diğer unsurları kısmen veya tamamen değiştirme ve/veya iptal etme hakkına sahiptir. Hiçbir taraf, mücbir sebepler nedeniyle yapılan değişiklik veya iptal sonucunda doğabilecek zararları sebebiyle herhangi bir tazminat talep etme hakkına sahip olamayacaktır.

İPTAL KOŞULLARI
28 Mart 2019 tarihine kadar ücretin %50'si geri ödenir. Bu tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmaz. İptal nedeni ile yapılacak geri ödemeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır

SUNUM ODASI
Kongre süresince yalnızca dijital formatta hazırlanmış sunumlar kabul edilecektir ve tüm sunumların oturumlar başlamadan en az 2 saat önce Sunum Odasına teslim edilmesi gerekmektedir.

  
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019
  • Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 26. Uluslararası Bilimsel Kongresi - Merit Park Otel | Girne - 28 Nisan - 02 Mayıs 2019